İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • İSKELE EVLENDİRME MEMURLUĞU’NUN ANAHTARI İSKELE KAZA MAHKEMESİ BAŞKANI DÜRİYE ELKIRAN’A TESLİM EDİLDİ
Pazartesi, 15 May 2017 00:00

İSKELE EVLENDİRME MEMURLUĞU’NUN ANAHTARI İSKELE KAZA MAHKEMESİ BAŞKANI DÜRİYE ELKIRAN’A TESLİM EDİLDİ

18489754 2287088104849072 6011541843820144880 o

İSKELE, EVLENDİRME MEMURLUĞU BİNASINA KAVUŞTU

İskele Belediyesi’nin kendi öz kaynaklarıyla yaptığı İskele Evlendirme Memurluğunun anahtarı İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu tarafından İskele Kaza Mahkemesi Başkanı Düriye Elkıran’a teslim edildi. Son derece modern bir yapıya kavuşan binanın İskele Evlendirme Memurluğu olarak düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Elkıran, başta İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu olmak üzere emeği geçen tüm belediye personeline teşekkürlerini sundu.

Belediye personelinin özverili çalışmaları sonucu, modern bir dizaynla hizmet verecek İskele Evlendirme Memurluğunun devreye girmesiyle birlikte İskele’nin bir eksiği daha giderilmiş oldu.

İSKELE’NİN EKSİKLERİ BİR BİR GİDERİLİYOR

1998’de ilçe olmasına rağmen yıllardan bu yana halen daha birçok eksiği bulunan İskele’nin tam anlamıyla ilçe olması için, İskele Belediyesi’nin son yıllarda başlattığı mücadele ve girişimleri devam ediyor. Eksikleri tek tek gidermek için kolları sıvayan İskele Belediyesi, bu kez de evlenmek isteyen ancak sabit bir bina olmadığı için nikâh kıyılırken zorluk çeken çiftler için harekete geçti. İskele Belediyesi’ne ait olan ve Şehit Davut Sadık Sokak’ta bulunan eski bir bina modern bir yapıya büründürülerek İskele Evlendirme Memurluğuna dönüştürüldü.

İskele Belediyesi’nin hemen yakınında bulunan İskele Evlendirme Memurluğu Binasının anahtarını Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’ndan devralan İskele Kaza Mahkemesi Başkanı Düriye Elkıran’a Kaza Mahkemesi Yargıcı Umut İnan ile Mukayyit Ali Buyuklu eşlik etti.

Okunma 743 defa

Telif Hakkı © 2018 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim


oneri

abone paneli