İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • BAŞKAN SADIKOĞLU’NDAN YENİERENKÖY’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Cuma, 20 Kasım 2020 00:00

BAŞKAN SADIKOĞLU’NDAN YENİERENKÖY’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

 

 

er
“İSKELE BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN YARDIMA HAZIRIZ”
İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Yenierenköy Belediyesi sınırlarında etkili olan sağanak yağmur ve dolu yağışının neden olduğu zarar nedeni ile mesaj yayınladı. Mesajında geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Sadıkoğlu, İskele Belediyesi olarak her zaman yardıma hazır olduklarını da ifade etti.

Başkan Sadıkoğlu mesajında şunlara yer verdi: “İskele İlçesi sınırlarında yer alan Yenierenköy Belediyesi’ne bağlı Ziyamet, Sipahi ve Yeşilköy’de etkili olan sağanak yağmur ve dolu yağışının neden olduğu afet, bizleri derinden üzmüştür. Afetten etkilenen vatandaşlarımız başta olmak üzere Yenierenköy Belediye Başkanı kıymetli dostum Emrah Yeşilırmak’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İskele Belediyesi olarak her türü yardıma hazır olduğumuzu belirtirken, zararın en kısa sürede karşılanmasını temenni ediyorum.”

Okunma 475 defa

Telif Hakkı © 2021 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim


oneri

abone paneli