İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

ProjelerÇarşamba, 11 May 2022 00:00

‘HOŞ GELDİN BEBEK’ PAKETLERİNİN DAĞITIMI SÜRÜYOR

FB IMG 1652283702028

 

‘HOŞ GELDİN BEBEK’ PAKETLERİNİN DAĞITIMI SÜRÜYOR 

İskele Belediyesi’nin anne ve babaların en mutlu günlerine ortak olmak, ekonomilerine de bir nebze olsun katkıda bulunmak için yaklaşık 7 yıl önce başlattığı Hoş Geldin Bebek paketlerinin konsepti yenilendi. Pandemi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında yaklaşık 1 yıldır dağıtılamayan paketlerin dağıtımına da geriye dönük olarak devam ediliyor. 

MUTLULUĞA ORTAK OLUYORUZ

İskele Belediyesi’nin İskele ve köylerinde dünyaya merhaba diyen bebekler için başlattığı ‘Hoş geldin Bebek’ paketlerinin dağıtımı yeniden ancak yine korona tedbirleri kapsamında dağıtılmaya başladı. Korona salgınından önce İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu tarafından evlerinde ziyaret edilerek ailelere takdim edilen paketler yeni dönemde İskele Belediyesi personeli tarafından evlerinin dışında teslim ediliyor.  

SADIKOĞLU: “AİLELERE UFAK BİR KATKI YAPIYORUZ”

Göreve geldiği ilk günden bu yana İskele ve köylerinde sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, iyi günde de kötü günde de bir arada olmak gerektiğine dikkat çekti. Paketlerin yeniden dağıtımının başlamış olmasından duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Sadıkoğlu, vatandaşlara en hızlı hizmet götüren kurumların başında Belediyelerin geldiğini hatırlattı. Yeni doğan bebekler için yenilenen konseptiyle dağıtımına yeniden başlanan Hoş geldin Bebek Paketlerinin, ailelere ufak bir doğum hediyesi olduğunu söyleyen Başkan Sadıkoğlu, yeni doğan her bir bebeğin; ailesine, milletine, insanlığa hayırlı bir evlat olması temennisinde de bulundu.

Okunma 49 defa

Telif Hakkı © 2022 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri


abone paneli