İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

https://www.facebook.com/iskele.belediye

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

ProjelerPerşembe, 22 Eylül 2022 00:00

İSKELE VE KÖYLERDEKİ OYUN GRUPLARI VE FITNESS ALETLERİ

FB IMG 1663850029424

 

İSKELE VE KÖYLERDEKİ OYUN GRUPLARI VE FITNESS ALETLERİ YENİLENİYOR

HALK PLAJINDA BULUNAN FITNESS ALETLERİ, YENİLERİ İLE DEĞİŞTİRİLDİ

İskele Belediyesi, İskele ve köylerindeki parklarda bulunan ancak zamanla yıpranan oyun gruplarını ve fitness aletlerini yenileri ile değiştiriyor. Hizmet gönül işidir prensibi ile hareket ederek yeşil alan ve park yatırımlarını, 7’den 70’e İskele ve köylerinde yaşayanların yanı sıra İskele’ye gelen misafirleri de düşünerek yapan İskele Belediyesi, bu kapsamda, tüm insanların, daha huzurlu, daha rahat ve sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için mevcut parkların bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Mevcut yeşili koruyan, yeni yeşil alanlar oluşturan İskele Belediyesi, İskele ve köylerinde yaptığı durum değerlendirme raporunun ardından, bakım ve onarım çalışmalarına mavinin ve yeşilin eşsiz buluşma noktası, dört mevsim yerli ve tabancı turistlerin uğradığı İskele Belediyesi Halk Plajı’nda başladı. Plajda bulunan oyun grupları ile fitness aletlerinin durumunu gözden geçiren İskele Belediyesi, özel gereksinimli çocuklar düşünülerek geçtiğimiz yıllarda kurulan engelsiz parktaki salıncaklar ile açık havada deniz kenarında spor yapmak isteyen vatandaşların kullanımında bulunan fitness aletlerini de yenileri ile değiştirdi. 

Ekipler, yapılan değerlendirme raporu ile birlikte İskele ve köylerinde bulunan oyun grupları ile fitness aletlerini önümüzdeki günlerde yenilemeye devam edecek.

Okunma 704 defa

Telif Hakkı © 2024 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri

abone paneli