İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

https://www.facebook.com/iskele.belediye

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • ERGAZİ KÖY KADIN KURSU, BAŞKAN SADIKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Cuma, 27 Ocak 2023 00:00

ERGAZİ KÖY KADIN KURSU, BAŞKAN SADIKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

327430562 1365982847485394 8366538357298186569 n

 

ERGAZİ KÖY KADIN KURSU, BAŞKAN SADIKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
SADIKOĞLU: “DOĞRU VE GÜZEL OLANIN, ÜRETEN HERKESİN YANINDAYIZ”
İskele ve köylerinde bulunan köy kadın kurslarında, kadınlar, boş zamanlarını değerlendirmeye, el emeği göz nuru eserlerini üretmeye devam ediyor. İskele Belediyesi de Kıbrıs Kültürüne ışık tutan çok sayıda eserin üretildiği köy kadın kurslarına maddi ve manevi desteğini sürdürüyor. O kurslardan bir tanesi de Ergazi Köyü’nde bulunan ve yakın zamanda yeniden aktifleşen Ergazi Köy Kadın Kursu. Azize Zeynep Yardımcı eğitmenliğindeki Ergazi Köy Kadın Kursu, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nu ziyaret ederek, kurslarına göstermiş olduğu ilgiden, maddi ve manevi desteklerinden ötürü teşekkür ettiler. Ergazi Köyü Muhtarı Fikret Öztürk’ün hazır bulunduğu ziyarette eğitmen Azize Zeynep Yardımcı’ya kursiyerler Zilha Öztürk, Salime Aykulu, Şerif Kemaneci ve Sadiye Yeterli eşlik etti.
SADIKOĞLU: “DOĞRU VE GÜZEL OLANIN, ÜRETEN HERKESİN YANINDAYIZ”
Üreten ve ürettiklerini satarak aile bütçesine katkıda bulunan kadınları her zaman takdir ettiğini ifade ederek konuşmasına başlayan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Ergazi Köy Kadın Kursu heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. İskele Belediyesi olarak her zaman için doğru olanın, güzel olanın ve üreten herkesin yanında olmayı ilke edindiklerini de belirten Başkan Sadıkoğlu, köy kadın kurslarının önemine işaret ederek İskele ve köylerindeki kadınların projelerini desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.
Okunma 115 defa

Telif Hakkı © 2023 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri


abone paneli