İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

https://www.facebook.com/iskele.belediye

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

ProjelerPerşembe, 03 Temmuz 2014 00:00

ANILARI VE HATIRALARIYLA LARNAKALILAR İSKELE’DE BULUŞTU.

46. Geleneksel İskele Festivali kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerle devam ediyor.

Anıları ve hatıralarıyla Larnakalılar İskele'de buluştular. Geceye katılanlara Larnaka mutfağının vazgeçilmezi nohutlu pilav, lokma ve meşrubat ikram edildi.

Ayhan Başkal, Kubilay Aşık ve Fadıl Başkal'ın sahne aldığı gecede seslendirdikleri şarkılarla Larnakalılara nostalji yaşattılar.

Gecede kısa bir konuşma yapan Larnakalılar Derneği Başkanı Göksel Saydam, muhteşem bir konser ile geceye katkı koyan sanatçılara teşekkür etti.

İskele Festivali'nin, Kıbrıs Türk'ünün ilk Deniz Festivali olduğunu hatırlatan Saydam, festivalin 46'ıncı yaşını kutlamanın onurunu yaşadıklarını söyledi.

İskele Belediyesi eski başkanı Halil İbrahim Orun da festivalle ilgili anısını anlattı ve geceye katılarak nostalji yaşatan sanatçılara teşekkür etti.

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ise, 46 yıl önce Larnaka'da büyük güçlüklerle yakılan festival ateşinin İskele de yanmaya devam edeceğini söyledi.

Gecede ayrıca Demirspor kulübünde görev yapan sporculara plaket takdim edildi.

Okunma 11306 defa

Telif Hakkı © 2024 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri

abone paneli