İskele


Thursday, 19 January 2023 23:00

OKUL AİLE BİRLİKLERİ

FB IMG 1674208766198

 

OKUL AİLE BİRLİKLERİ, İSKELE BELEDİYESİ İLE İŞ BİRLİĞİNDE

DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE OAB İLE MAARİF ANAOKULU OAB, BAŞKAN SADIKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

SADIKOĞLU: “OKULLARA DESTEĞİMİZ SÜRECEK ÇÜNKÜ İSKELE’YE DEĞER”

Eğitime verdiği önem, çocuklara verdiği değerle bilinen İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, İskele Belediyesi sınırlarında bulunan okullar iş birliğini sürdürüyor. Okullara maddi ve manevi her türlü katkıyı vermeye devam eden İskele Belediyesi’ne bir teşekkür de Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu İskele ile Maarif Anaokulu Okul Aile Birliği Başkanları makamında ziyaret ettikleri İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na okullarına yaptıkları maddi ve manevi destek, çocuklarına verdiği değer için teşekkürlerini sundular.

DR. SUAT GÜNSEL DEVLET İLKOKULU İSKELE OAB, BAŞKAN SADIKOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu İskele Okul Aile Birliği Başkanı Ümit Dolu ve beraberindeki OAB Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Eker ve Ceyhun Derviş Ketenoğlu, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nu ziyaret etti. Dolu, ziyaretteki konuşmasında, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na özelde okullarına, genelde ise İskele Belediyesi sınırlarında bulunan okullara verdiği destekten ötürü teşekkür etti. 25 Aralık seçimlerinde İskele Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Sadıkoğlu’nu tebrik de eden Dolu, Sadıkoğlu’nun yeni dönemde de İskele’ye değer katacağına inanç belirtti. Dolu ve ekibinin ziyaretinde Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu Müdürü Cenk Vamık ile Müdür Muavini Harun Akşahin de eşlik etti. 

MAARİF ANAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ DE BAŞKAN SADIKOĞLU’NA KATKILARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ 

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nu ziyaret eden bir diğer okul ise Maarif Anaokulu oldu. Okul Aile Birliği Başkanı Halil Çakır, Başkan Sadıkoğlu’nu hem seçimlerdeki başarısından dolayı tebrik etmek hem de okullarına yaptığı maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür etmek için ziyaret ettiklerini söyledi. Okullarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunan Çakır’a OAB Yönetiminden Asbaşkan Fatoş Emirhan Yenigün, Pervin Tansu ve Turgay Şah eşlik ederken Maarif Anaokulu Sorumlu Öğretmeni Ferda Pırlanta da yalnız bırakmadı. 

SADIKOĞLU: “OKULLARA DESTEĞİMİZ SÜRECEK ÇÜNKÜ İSKELE’YE DEĞER”

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da kabullerdeki konuşmasında, Dr. Suat Günsel Devlet İlkokulu İskele Okul Aile Birliği’ne ve Maarif Anaokulu Okul Aile Birliği’ne teşekkür etti. İskele Belediyesi’nin okullara katkısının devam edeceğini bunun özelde çocuklara genelde ise eğitime ve İskele’ye değer olduğunu belirten Başkan Sadıkoğlu, ‘çocuklar geleceğimizdir biz de geleceğimize sahip çıkıyoruz’ dedi. Sadıkoğlu, öğrencilerin daha sağlıklı ortamlarda eğitim görmeleri ve daha verimli olabilmeleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Read 570 times

Copyright © 2024 İskele Belediyesi. All Rights Reserved.

gorunum tasarim

oneri en


client portal